Mazars хедхантить рідних

Mazars почав хедхантити сім’ї потенційних співробітників. На LinkedIn та на сайтах пошуку роботи з’явилися незвичайні вакансії: компанія шукає родича бухгалтера та друга старшого аудитора.

Проект звертається до людей, котрі днями та ночами не бачать своїх близьких, бо ті завжди пропадають на роботі, та пропонує влаштувати їхніх родичів у місце, де справді цінують work-life balance. Не співробітники, а сестри, чоловіки, дружини та діти, бойфренди і друзі мазарівців (так у компанії називають членів команди) відверто розповідають всю правду про роботу в Mazars. 

Mazars хедхантить рідних

Спочатку компанія записала зворушливе інтерв’ю з родичами та друзями нинішніх співробітників. Герої щиро та зворушливо розповіли, як часто вони бачать своїх рідних на вихідних, чи задоволені ті роботою, та взагалі про те, як це — працювати у Mazars. 

Далі в соціальних мережах з’явилися оригінальні вакансії для родичів кандидатів із закликом приєднуватися до Mazars одразу всією родиною, бо робота у ній вплине позитивно не тільки на співробітника, але й на всю його сім’ю. Адже як зазначено в одній з вакансій: “Працюючи у нас, ваш родич ніколи не запізнюватиметься на сімейні вечірки, бо ми цінуємо work-life balance”.

Mazars хедхантить рідних

Фінальним акордом зворушливого і водночас веселого відео стала “посвята” рідних в лави компанії — вручення героям справжніх візитівок з їхніми жартівливими посадами. 

Mazars хедхантить рідних
Mazars хедхантить рідних