Gen You. Наступне покоління аудиторів в Mazars.

Contribute. Шукаєш роботу, де зможеш змінювати світ на краще?

Transform. Бери участь у трансформації аудиту!

Challenge. Прагнеш кар'єру, де працюватимеш в динамічному середовищі?

Grow. Для тебе важливі постійне навчання та розвиток?

Gen Y, Gen Z…Gen You.

Нове покоління аудиторів в Mazars, готове долати виклики, розвиватися та трансформувати аудит.

Прагнеш відігравати свою роль у суспільстві?


Аудит відіграє вагому роль у сучасному світі. Піклуючись про клієнтів, Mazars допомагає будувати стійкий бізнес на благо суспільства.
Поєднуючи цілеспрямованість та далекоглядний спосіб мислення, давай разом змінювати світ на краще.

Набридло скрізь бачити грінвошінг?

Бізнес — це не лише про отримання прибутку. Зустрічай Естель, еко-чемпіонку та аудиторку компанії Mazars, яка займається важливими глобальними проблемами та підтримує бізнес у досягненні цілей сталого розвитку. Будуй кар’єру, що виходить за межі.

Gen You, доєднуйся до нас!

Хочеш зрозуміти, як поєднуються робототехніка, штучний інтелект та аудит?

У все більш складному світі дані – це все. Від роботизованої обробки до штучного інтелекту та аналізу даних, технології змінили спосіб проведення аудиту. У Mazars ми використовуємо ефективні методи роботи, розробляючи та впроваджуючи інноваційні цифрові рішення. Це не наукова фантастика, це реальний світ.

Бажаєш вийти за рамки фінансових показників?

Колись аудит вважався суто фінансовою справою, але аудит — це набагато більше. Зустрічай Селін, аудиторку компанії Mazars, яка виконує завдання з ІТ та ESG. Настав час по-новому поглянути на аудит!

Gen You, доєднуйся до нас!

Прагнеш розширювати межі, щоб не застрягнути в рутині?

Аудит знаходиться на стадії повної трансформації, і Mazars займає унікальну позицію, залишаючись в авангарді цих змін. Завдяки підприємницькій ДНК наші люди замотивовані на впровадження інновацій, прояви лідерства та уникнення статус-кво. З нами ти можеш висловлювати власну думку та впливати на результат.

Хочеш знати, що робить бізнес ефективним?

Аудит – це більше, ніж аналіз цифр. Знайомся з Олівером, аудитором Mazars, який занурюється глибше, у зміст, та розуміє, як працюють компанії. Ставай частиною міжнародної багатопрофесійної команди.

Gen You, доєднуйся до нас!

Хочеш бути на крок попереду?

Початок роботи у сфері аудиту – це шлях до розвитку важливих міжособистісних навичок та підприємницького духу. У Mazars ми знаємо, що кар’єра – це подорож і що перший крок має неабияке значення. З нами ти швидко відчуєш власний прогрес завдяки поступовому розширенню зони відповідальності та відчуватимеш впевненість у наступному кроці.

Мрієш про чудову кар'єру та справжню дружбу?

Аудит — це можливість розкрити свою амбіційність в середовищі, що орієнтоване на результат. Зустрічай Матильду, аудиторку Mazars, яка має змогу реалізувати свою амбітність в середовищі зростання, різносторонності та дружби. Вирізняйся, залишаючись собою.

Gen You, доєднуйся до нас!

Мислиш і дієш глобально?

Робота на міжнародному рівні змінює усталені правила гри. Знайомся з Хельгою, аудиторкою Mazars, яка працює над різними інтернаціональними завданнями, створюючи міжнародну мережу.Міжнародні клієнти, команди та глобальні можливості.

Gen You, доєднуйся до нас!

Готовий долучитися до нашої команди?