Про нас

Mazars – це провідна міжнародна аудиторська, податкова та консалтингова фірма, яка прагне побудувати економічні основи справедливого та процвітаючого світу. Mazars працює як об’єднане партнерство та одна інтегрована команда.

Mazars у світі

Компанія була заснована у Європі. Зараз фірма Mazars присутня у понад 100 країнах і територіях світу та охоплює 50 000+ професіоналів (понад 33 000 – в інтегрованому партнерстві та більше ніж 17 000 – через Mazars North America Alliance). Ми допомагаємо клієнтам максимально використовувати свої бізнес-можливості та працювати на ринку впевнено. 

В основі нашої організації лежать сильні цінності. Вони направляють нас у повсякденній роботі, формуючи культуру, яку поділяють і поважають всі партнери та команди Mazars.

  • Цілісність
  • Відповідальність
  • Різноманітність і повага
  • Технічна досконалість
  • Незалежність
  • Ефективний менеджмент

рор

Mazars в Україні

Метою компанії Mazars в Україні є підтримка міжнародних та локальних клієнтів у їхньому зростанні. Ми слідуємо міжнародним стандартам, забезпечуючи прозорість.

Наразі офіси фірми розташовані у Києві та Львові, а команда налічує понад 110 співробітників.

Чим ми відрізняємося:

Ми цінуємо індивідуальність і заохочуємо винахідливість. Mazars – це школа передового досвіду, що розвиває культуру постійного навчання.

Ми ставимо людей вище процесів: даємо працівникам можливість керувати проєктами, впроваджувати інновації та розвивати технічні й лідерські навички завдяки внутрішній освітній платформі.

Mazars – це не лише про роботу, тут знаходять друзів на все життя. Ми підтримуємо зв’язок навіть з тими, хто залишив компанію. Віримо, що робота повинна приносити задоволення.

Ми дбаємо про комфортні умови праці для співробітників: офіційне працевлаштування, можливість віддаленої роботи, компенсація коштів на заняття спортом, часткове покриття курсів англійської мови, медичне страхування як для працівника, так і для його дітей, послуги психологічної допомоги.

Ми підтримуємо суспільство. Mazars постійно бере участь у благодійних проєктах і соціальних ініціативах та підтримує працівників у їхньому бажанні займатися соціально-важливими активностями.

Юлія Запрудська, Лідерка HR та стратегії, Mazars в Україні

«Розвиток бізнесу та розв’язання питань клієнтів є важливими складовими нашої роботи. Та Mazars – це завжди про людей. Для нас важливий добробут працівників та їхній комфорт. Ми турбуємось про кожного мазарівця та створюємо умови роботи, які дозволяють професійно зростати та розвивати soft-навички».