Процес подачі заявки

Дізнайся більше про етапи інтерв’ю в Mazars, критерії відбору нових співробітників і про те, що ми цінуємо в наших кандидатах.

Ключові компетенції, які ми цінуємо в людині найбільше:

  • Вміння працювати в команді  
  • Мотивація
  • Орієнтованість на клієнта  
  • Здатність аналізувати й розв’язувати проблеми

Ми пишаємося тим, що пропонуємо робоче середовище, в якому до всіх ставляться з повагою і дають можливості для розвитку. Компанія сприяє створенню умов, у яких ти можеш бути собою, розвиватися і досягати своїх цілей.
  

Які етапи відбору на стажування?

У Mazars є широкий спектр можливостей для молоді, адже ми інвестуємо у розвиток молодих людей і хочемо, щоб кожен та кожна відчували себе комфортно, незалежно від їхнього походження чи покоління.

Для молодих талантів ми пропонуємо програми стажувань у напрямках аудиту, бухгалтерського аутсорсингу та податкових консультацій.

Упродовж стажування ти будеш:

  • Навчатися згідно з розробленою програмою
  • Вивчати особливості роботи з клієнтами з різних галузей
  • Використовувати платформу онлайн-навчання, щоб поліпшити свої навички володіння англійською мовою
  • Мати друзів і наставників

Подача заявки

Якщо ти відчуваєш, що Mazars може стати місцем твого росту – знайомся з вакансіями та надсилай резюме за посиланням. Наш рекрутер зв’яжеться з тобою для обговорення твоїх побажань та досвіду і запропонує пройти тестове завдання, яке потрібне для оцінки теоретичних знань та логічного мислення.

Співбесіда

Після успішного виконання тестового завдання рекрутер запросить тебе на співбесіду, де ти зможеш дізнатися про нас більше. Співбесіда допоможе тобі оцінити, чи відповідає Mazars та обрана посада твоїм прагненням. 

Пропозиція роботи

Після успішного проходження усіх етапів відбору ти отримаєш електронний лист з пропозицією роботи.


Який процес рекрутингу досвідчених кандидатів?

Подача заявки

Знайомся з нашими вакансіями за посиланням та відгукуйся на ту, яка до душі. У разі, якщо твій досвід та навички відповідають нашим вимогам, з тобою зв’яжеться рекрутер і запросить на співбесіду.

Співбесіда та оцінка

Під час співбесіди ти матимеш можливість дізнатися про нас більше та зрозуміти, чи відповідає Mazars і посада твоїм прагненням. Також ти зможеш презентувати себе, свої знання та навички. Після інтерв’ю тобі буде запропоновано пройти тест (для перевірки технічних навичок / логіки / володіння англійською).

Пропозиція роботи

Ми стараємося приймати фінальне рішення якомога швидше. У разі позитивного зворотного зв’язку ти отримаєш електронний лист з пропозицією роботи в Mazars. 

Ми піклуємося про наших співробітників і допомагаємо їм розвиватися та здобувати нові навички, які необхідні в наш час. Команда Mazars цінує незалежність, неупередженість і спрямованість у майбутнє.