Поради для досягнення успіху на співбесіді

Будь-який успіх полягає у підготовці!

Перш ніж подати заявку:

  • Створи персоналізоване та привабливе резюме. Розбий його на послідовні розділи, в кожному з яких будуть виділені основні елементи твого досвіду. Менш ніж за хвилину рекрутер повинен зрозуміти, хто ти і чому ти підходиш на цю посаду.  
  • Напиши переконливий та унікальний супровідний лист. Це підтримає та підсилить твою заявку. Дозволь рекрутеру дізнатися більше про тебе і твоє ставлення до цінностей, яких дотримується Mazars. 

Тебе запросили на співбесіду, чудово!

  • Пам’ятай про свою презентацію в день співбесіди. Перші секунди завжди є вирішальними. Не забудь про пунктуальність. Одягни ділове повсякденне вбрання.  
  • Почни зі структурованої розповіді про себе, щоб повністю описати свою професійну історію і підкреслити досягнення. Передбачай питання, які тобі можуть задати, наприклад: «Який досвід був найважливішим і чому? Які твої професійні амбіції? Чому ти обираєш Mazars і світ фінансового консалтингу?» Твої відповіді на ці питання повинні виділяти тебе серед інших кандидатів. 
  • Ніколи не забувай, що інтерв’ю — це можливість вислухати і обговорити. Точно так само, як цей момент дозволяє інтерв’юеру краще пізнати тебе, це також твій шанс отримати відповіді на питання про компанію, обов’язки та майбутнє в Mazars.  
  • Будь собою, це найкращий спосіб досягти успіху на даному етапі. В першу чергу ми шукаємо таланти і індивідуальність, а не просто резюме і супровідний лист.

Бажаємо удачі на твоєму кар’єрному шляху!